İade & Değişim Şartları

Cayma Hakkı

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ve üzerinden değişiklik ya da ilaveler yapılarak KİŞİYE ÖZEL hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade ve Değişim Hakkı

Sitemizden almış olduğunuz ürünleri aşağıdaki belirtilen kriterler çerçevesinde ürün teslim tarihinden itibaren, 7 gün içerisinde değişim ve iade etme hakkı bulunmaktadır.

Ürünlerde imalata dayalı kusur bulunması durumunda verdiğiniz ölçüden farklı bir ölçü yapılması durumunda sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün gelmesi durumunda kargodan kaynaklanan her hangi bir hasar bulunması durumunda (Hasar testip tutanağı düzenlenmeli).

Yukarıdaki kriterlerin en az birine sahip olmanız durumunda sitemizde bulunan destek bölümünden veya Whatsapp iletişim hattından iade ve değişim talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Onaylanan taleplerin geri ödemeleri 1-7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İadesi onaylanan ürünlerinizi Sezon Trendi Mağazacılık Pazarlama İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi - Odabaşı Mah. Atatürk Blv 149/B Ağbaht Tekstil Antakya / Hatay adresine anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ kargo ile gönderebilirsiniz. Gönderi ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Farklı kargo firmaları ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

İade kapsamında ki koşullar aşağıda ki gibidir;

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • ütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.