Kargo ve Teslimat

PerdeciX olarak siparişleriniz sipariş tarihinden itibaren en geç 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilir. Süreç aşağıdaki gibi ilerlemektedir.

  • Siparişiniz bize ulaşır.
  • Seçtiğiniz perdenizin kumaşı atölyeye kesilmek üzere gönderilir.
  • İşinin ehli en az 20 yıllık usta terzilerimiz tarafından dikim işlemi tamamlanır.
  • Kontrol edilmek üzere hassas tarama yapılır daha sonra ütülenir ve düğmeleri takılır.
  • Zarar görmeyecek şekilde 2 kat özel paketleme yapılarak gönderilir.

Ürünlerimiz hazır olmayıp, sizin vermiş olduğunuz ölçülere göre özel dikilmektedir. Hazır perdeler aynı gün  içerisinde (15.00'a kadar yapılan siparişler) kargoya teslim edilir.

Siparişlerinizi takip etmek için sitemizin üst ana menüsünde bulunan "sipariş takibi" menüsü altında size verilen sipariş takip kodu ile siparişinizi takip edebilir veya 0 (533) 130 24 25 ya da 0 (326) 502 5 502 numaralı telefon hattımızı arayarak (09.00-18.00) bilgi alabilirsiniz.

Siparişinizi tamamladıktan sonra teslimat adresinde değişiklik yapılamaz. Ürüne ait faturanız ürün ile birlikte gönderilecektir.

Yurtiçi kargo ile gönderilmektedir. Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda kargonuzu ilgili şubeden teslim alabilirsiniz.